Hlavní město zahajuje kampaň k letošnímu 30. výročí
listopadových událostí roku 1989. Ke spolupráci na vytvoření její
vizuální podoby pozvala Praha tři nejznámější fotografy té doby
– Jana Šibíka, Karla Cudlína a Tomki Němce. Kampaň Praha
slaví Samet! propojí občanské a kulturní projekty věnované výročí,
které město podpořilo.
