Praha oslaví Samet

Hlavní město zahajuje kampaň k letošnímu 30. výročí
listopadových událostí roku 1989. Ke spolupráci na vytvoření její
vizuální podoby pozvala Praha tři nejznámější fotografy té doby
– Jana Šibíka, Karla Cudlína a Tomki Němce. Kampaň Praha
slaví Samet! propojí občanské a kulturní projekty věnované výročí,
které město podpořilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.