Praha odstartovala Pražský inovační maraton

Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib dnes představil
ojedinělý projekt Pražský inovační maraton – neboli
soutěž nápadů v oblasti „urban hackingu“.
Široká veřejnost bude moci během následujících několika týdnů
přihlásit projektové nápady, jak zlepšit s pomocí technologií nebo
inovativních řešení život Pražanů. O vítězných projektech budou
rozhodovat odborníci a nejlepší z nich se dočkají finančního
ocenění a možnosti realizace projektu. Praha se při přípravě tohoto
projektu inspirovala moderními inovačními postupy ze světových
metropolí a korporací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.