Praha má novou strategii pro IT, chce předejít neuváženým investicím

Rada hl. m. Prahy schválila novou strategii pro
informační a komunikační technologie od současnosti až do roku
2025. Hlavním cílem je určit způsob a formu zabezpečení IT služeb a
prostředků ICT podporujících práci Magistrátu hl. m. Prahy a
sjednotit poskytované služby na celoměstské úrovni. Dokument určuje
hlavní cíle rozvoje a provozu informačních systémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.