Rada hl. m. Prahy schválila novou strategii pro
informační a komunikační technologie od současnosti až do roku
2025. Hlavním cílem je určit způsob a formu zabezpečení IT služeb a
prostředků ICT podporujících práci Magistrátu hl. m. Prahy a
sjednotit poskytované služby na celoměstské úrovni. Dokument určuje
hlavní cíle rozvoje a provozu informačních systémů.
