Rada hl. m. Prahy schválila nový projekt, který počítá
se zavedením jednotných kontaktních míst pro bydlení. Jeho cílem je
zjednodušit lidem v bytové nouzi řešení jejich situace. O dotaci na
něj Praha požádala Ministerstvo práce a sociálních
věcí.
