Ozvučná deska se sešla k vltavskému meandru

Ve středu 4. září se z iniciativy prvního náměstka
primátora hl. m. Prahy Petra Hlaváčka sešla po delší pauze pracovní
skupina pod názvem Metropolitní ozvučná deska. Jedná se o pracovní
skupiny s cílem koordinovat činnosti mezi městskými i státními
organizacemi a soukromými záměry ve vybraném území. J ejich
základním smyslem je vtáhnout odbornou veřejnost do diskuse o
budoucím vývoji Prahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.