Ve středu 4. září se z iniciativy prvního náměstka
primátora hl. m. Prahy Petra Hlaváčka sešla po delší pauze pracovní
skupina pod názvem Metropolitní ozvučná deska. Jedná se o pracovní
skupiny s cílem koordinovat činnosti mezi městskými i státními
organizacemi a soukromými záměry ve vybraném území. J ejich
základním smyslem je vtáhnout odbornou veřejnost do diskuse o
budoucím vývoji Prahy.
