Metropole ocení dárce krve na slavnostním koncertu Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK

Ve čtvrtek 26. září se uskuteční první z koncertů
orchestru FOK, kterými chce hlavní město poděkovat dárcům krve. Z
rukou představitelů města a zástupců oblastního spolku Českého
červeného kříže (ČČK) také převezmou Zlatou medaili prof. MUDr.
Jana Janského, kterou bezpříspěvkoví dárci tradičně získávají.
Následující koncerty jsou plánovány na únor a květen příštího
roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.