Z iniciativy radního Adama Zábranského vyzvala Rada
hl. m. Prahy městské společnosti, aby byly vstřícnější u
poskytování informací veřejnosti. Hned několik organizací
zřizovaných městem díky této aktivitě změnilo svůj přístup, jejich
hospodaření tak bude transparentnější než dříve.
