Rada hl. m. Prahy na svém pondělním zasedání schválila
první nájemce kobek na pražských náplavkách. Na Rašínově nábřeží
bude v kobce číslo 5 nová kavárna pro veřejnost. V kobce číslo 8,
10 a 12 na Hořejším nábřeží se již brzy budou moci lidé těšit na
zcela nové ateliéry a kavárnu. Výběrová řízení na další kobky v
prostoru náplavek budou i nadále pokračovat.
