Den bez aut se letos konal ve čtyřech městských částech. Praha by chtěla tuto akci do dalších let rozšířit

V sobotu 21. září vyvrcholil Evropský týden mobility
akcí Den bez aut. Na čtyřech různých místech v hlavním městě si
mohli Pražané a návštěvníci užít ulic, kam měla auta pro tento den
vjezd zakázán. Vozovky, po 364 dní v roce zatížené intenzivní
motorovou dopravou, si užívali lidé po svém – někteří
pěšky, jiní na bruslích, kolech i koloběžkách. Praha by po
pozitivních reakcích starostů chtěla pro příští rok akci rozšířit
do více městských částí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.