Chodci se od konce listopadu konečně budou moci
bezpečně dostat z hlavního nádraží na Vinohrady. Místy jen 30
centimetrů široký chodník přiléhající k magistrále se rozšíří bez
ubrání jízdních pruhů. Práce už začaly, zadavatelem je Technická
správa komunikací hl. m. Prahy.
