„Chodníček smrti“ u magistrály dělníci rozšíří, počet jízdních pruhů zůstane stejný

Chodci se od konce listopadu konečně budou moci
bezpečně dostat z hlavního nádraží na Vinohrady. Místy jen 30
centimetrů široký chodník přiléhající k magistrále se rozšíří bez
ubrání jízdních pruhů. Práce už začaly, zadavatelem je Technická
správa komunikací hl. m. Prahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.