Pražské zastupitelstvo schválilo dotaci pro Festival
svobody na školách připomínající výročí 17. listopadu. Studenty
čekají nejen vzdělávací aktivity vztahující se k výročí 30 let od
pádu minulého režimu, ale také se budou moci aktivně zapojit do
jeho příprav a pořádat vlastní akce. Koordinátorem festivalu je
spolek Post Bellum.
