Rada hl. m. Prahy vzala na dnešním jednání na vědomí
analýzu správy majetku hlavního města, který zajišťují externí
subjekty. V nejbližší době dojde k jednání o celkové revizi
správcovských smluv v souladu se závěry a doporučeními analýzy.
První část revize smluv by měla být dokončena do konce tohoto
roku.
