Revitalizace západní části Centrálního parku Jižní
Město v Praze 11, na níž pracovaly od jara 2018 Lesy hlavního města
Prahy, byla nedávno dokončena. V parku vznikla nová cestní síť,
prodloužila se cyklostezka, přibylo 111 stromů, altán, 22 laviček,
dva stoly a osm odpadkových košů. Park dostal i nové veřejné
osvětlení a na volné ploše o rozloze cca 7 350 m2 byly také
založeny trávníky.
