Pražští plynaři uspěli v ostré konkurenci dalších
tuzemských energetických společností a mezi lety 2020 až 2023 budou
dodávat zemní plyn a elektřinu do několika stovek odběrných míst
České pošty po celé České republice. Rozhodlo o tom výběrové řízení
formou veřejné zakázky, kde Pražská plynárenská nabídla nejlepší
podmínky a zvítězila.
