Praha hostila ke konci minulého týdne 17. ročník
největšího setkání herních vývojářů ve střední Evropě – Game
Developers Session. Na popud Magistrátu hlavního města Prahy se tak
setkali čeští vývojáři s herními společnostmi z celého světa. Cílem
aktivity bylo představit zahraničním firmám Prahu jako významné
centrum herního průmyslu s velkým potenciálem do
budoucna.
