Posted on 15. 11. 2019 by redakce Untitled Muzeum paměti XX. století bude symbolicky 17. listopadu zapsáno do Rejstříku ústavů. Tím dojde k jeho formálnímu založení. Jde o symbolický dárek k 30. výročí 17. listopadu nejen obyvatelům Prahy, ale všem občanům České republiky. Hlavní město Praha